Lomakohteet

MTLH järjestää lomia kymmenissä lomakohteissa ympäri Suomea vuoden 2019 aikana. Lomakohteissa järjestettävien lomien alustavat lomaohjelmat löytyy Lataa ohjelma-linkkiä painamalla pdf-tiedoistona.
 

Hotelli Nuuksio, Espoo www.hotellinuuksio.fi Lataa  ohjelma »
Härmän Kylpylä, Ylihärmä www.harmankylpyla.fi Lataa  ohjelma »
Imatran Kylpylä, Imatra www.imatrankylpyla.fi Lataa  ohjelma »
Kansanlääkintäkeskus Kaustinen, Kaustinen http://www.kansanlaakintakeskus.com Lataa  ohjelma »
Kivitippu SPA, Lappajärvi http://www.kivitippu.fi/ Lataa  ohjelma »
KK-Verve, Lahti https://www.verve.fi/toimipaikat/verve-lahti.html Lataa  ohjelma »
Kruunupuisto, Punkaharju www.kruunupuisto.fi Lataa  ohjelma »
Kuntoutumiskeskus Apila, Kangasala www.kuntoutumiskeskusapila.fi Lataa  ohjelma »
Kuntoutuskeskus Kankaanpää, Kankaanpää www.kuntke.fi Lataa  ohjelma »
Kuortaneen Urheiluopisto, Kuortane www.kuortane.com Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Kunnonpaikka https://kunnonpaikka.com/fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Kuntoranta, Varkaus www.kuntoranta.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa www.peurunka.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Päiväkumpu, Karjalohja www.paivakumpu.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio www.rauhalahti.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Summassaari, Saarijärvi www.summassaari.fi Lataa  ohjelma »
Kyyhkylä, Mikkeli www.kyyhkyla.fi Lataa  ohjelma »
Lehmirannan lomakeskus, Salo www.lehmiranta.fi/ Lataa  ohjelma »
Liikuntakeskus Pajulahti, Nastola www.pajulahti.fi Lataa  ohjelma »
Loma- ja kurssikeskus Koivupuisto, Ylöjärvi www.koivupuisto.com Lataa  ohjelma »
Nuorisokeskus Piispala, Kannonkoski www.piispala.fi Lataa  ohjelma »
Rokua Health & Spa, Utajärvi www.rokua.com Lataa  ohjelma »
Santa's Resort & Spa Hotel Sani, Kalajoki http://www.santashotels.fi/fi/hotelsani Lataa  ohjelma »
Scandic Ikaalisten Kylpylä, Ikaalinen https://www.scandichotels.fi/hotellit/suomi/ikaalinen/scandic-ikaalisten-kylpyla Lataa  ohjelma »
Spa Hotel Runni, Iisalmi www.runni.fi Lataa  ohjelma »
Spahotel Casino, Savonlinna www.spahotelcasino.fi Lataa  ohjelma »
Sport & Spa Hotel Vesileppis, Leppävirta www.vesileppis.fi Lataa  ohjelma »
Suomen Latu Kiilopää, Saariselkä www.kiilopaa.fi Lataa  ohjelma »
Tanhuvaaran Urheiluopisto, Savonlinna www.tanhuvaara.fi Lataa  ohjelma »
Urheiluopisto Kisakeskus, Raasepori https://kisakeskus.fi/ Lataa  ohjelma »
Vuokatin Urheiluopisto, Sotkamo www.vuokattisport.fi L​ataa  ohjelma »